Wisła Kraków zrezygnowała z transferu

Wisła Kraków zrezygnowała z transferu fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Grzegorz Wojtowicz [Twitter]

Wisła Kraków nie pozyska Richarda Boatenga Welbecka - przekazał jej trener Albert Rudé, którego słowa zacytował Grzegorz Wojtowicz.

Wisła Kraków szykowała w ostatnich dniach dwa transfery. Jeden został sfinalizowany - kontrakt obowiązujący do 4 czerwca podpisał z „Białą Gwiazdą” 30-letni napastnik Billel Omrani. Bohaterem drugiego ruchu miał być Richard Boateng Welbeck, na którego pozyskaniu mocno zależało Albertowi Rudé, a przynajmniej tak można było przeczytać na łamach „Gazety Krakowskiej”.

Sprawa była bardzo blisko dopięcia, lecz już w poniedziałek Samuel Szczygielski zasygnalizował, że pojawiły się problemy w trakcie testów medycznych 31-letniego pomocnika urodzonego w Ghanie.

Transferu nie będzie, na co wskazują słowa trenera Wisły, które zacytował Grzegorz Wojtowicz.

„Klub podjął decyzję, że nie podpisze kontraktu z Boatengiem Welbeckiem” - czytamy.

Afrykanin to były piłkarz Granady (jeden mecz w pierwszym zespole, 90 w rezerwach), San Roque de Lepe, Extremadury, Melilli, Realu Oviedo, Alcorcón, Cartageny, Maccabi Bene Rajna i Hapoel Petach Tikwa. Na trzech najwyższych hiszpańskich szczeblach rozgrywkowych uzbierał kolejno jedno, 113 i 167 spotkań.

W barwach Hapoelu zanotował w tym sezonie dwa krótkie występy. Na więcej nie pozwoliły kontuzje. Od początku lutego jest bez klubu.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy