Wspaniałe rozpoczęcie meczu przez Polaków. Sprytny gol Sebastiana Szymańskiego [WIDEO] fot. Sergey Sokolov / PressFocus

Polska w swoim szóstym spotkaniu w ramach eliminacji do EURO 2024 rywalizuje z Wyspami Owczymi. Wynik zawodów w czwartej minucie otworzył Sebastian Szymański.

Biało-czerwoni po zmianie selekcjonera walczą o wejście do Mistrzostw Europy. Pierwszym przeciwnikiem podopiecznych Michała Probierza są Wyspy Owcze.

Mecz zaczął się dobrze dla Polaków, którzy wyszli na prowadzenie już w czwartej minucie.

W tej sytuacji piłkę po zamieszaniu przed polem karnym przejął Piotr Zieliński i odegrał ją do Sebastiana Szymańskiego.

Ofensywny pomocnik nie zastanawiał się długo. 24-latek w sprytny sposób uderzył po krótkim rogu i było 1:0 dla Polski.

Tak, jak przewidywaliśmy, to ekipa znad Wisły utrzymuje się dłużej przy futbolówce.

W przypadku Szymańskiego gol jest potwierdzeniem wspaniałej formy w Fenerbahçe.