„Wszystko się wyjaśni”. Agent Chwiczy Kwaracchelii podgrzewa spekulacje transferowe

„Wszystko się wyjaśni”. Agent Chwiczy Kwaracchelii podgrzewa spekulacje transferowe fot. Antonio Balasco / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: championat.com

Chwicza Kwaracchelia latem odejdzie z Napoli? Na ten temat dla championat.com wypowiedział się agent zawodnika, Mamuka Jugeli.

Chwicza Kwaracchelia w poprzednim sezonie był gwiazdą Napoli i wspólnie z tym zespołem wygrał mistrzostwo Włoch.

Obecne rozgrywki są jednak dla niego nieco mniej udane. Ma to jednak związek z przeciętną postawą całej drużyny, co przekłada się dopiero na dziewiąte miejsce w tabeli Serie A.

Wiele jest przesłanek ku temu, że po sezonie dojdzie do sporych roszad. Odejdą prawdopodobnie kluczowi zawodnicy.

W tej grupie są między innymi Piotr Zieliński czy Victor Osimhen, ale też właśnie Chwicza Kwaracchelia.

Gruzin ostatnio był łączony z FC Barceloną, a na jego temat dla championat.com wypowiedział się agent, Mamuka Jugeli.

- Barcelona i PSG? Wiadomo, że pojawiają się oferty z czołowych klubów - zaczął.

- Powiedźcie mi, jak może nie mieć ofert? Wszystko wkrótce się wyjaśni. Myślę, że swoją przyszłość pozna w maju - dodał.

23-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 33 spotkania, a w nich miał sześć goli i pięć asyst.

Kontrakt wiąże go z mistrzem Włoch do 30 czerwca 2027 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy