Wtedy do gry ma wrócić gwiazda Korony Kielce
2024-11-30 11:20:56; Aktualizacja: 1 rok temu
Pod koniec marca Nono zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie. Lider Korony Kielce w rozmowie z Kanałem Sportowym zdradził, jak się czuje i kiedy ma zamiar powrócić do gry.
Nono szeregi Korony Kielce zasilił wraz z początkiem 2023 roku, ale prawdziwą gwiazdą „Złocisto-Krwistych” stał się dopiero w kolejnej kampanii - w 24 ligowych spotkaniach zanotował po cztery bramki oraz asysty. Niestety, tamten sezon zakończył się dla niego już w marcu, gdyż w trakcie jednej z sesji treningowych lewy pomocnik zerwał więzadła w prawym kolanie.
Koronie bez swojego lidera udało się wywalczyć utrzymanie, ale w trwającej kampanii znowu balansuje na granicy strefy spadkowej, więc kibice „Scyzoryków” z pewnością z niecierpliwością oczekują powrotu Nono na boisko. Jak Hiszpan zdradził w rozmowie z Kanałem Sportowym, ten moment powoli nadchodzi.
- Bardzo chcę ponownie założyć koszulkę Korony i znów zagrać w meczu. Przygotowywałem się do powrotu przez wiele miesięcy. Kontuzja jest już za mną, teraz normalnie trenuję z drużyną i czuję się bardzo dobrze. Wrażenia są całkiem niezłe, chociaż prawdą jest, że potrzebuję kolejnych sesji treningowych, aby było coraz lepiej. Klub dał mi bardzo dużo wsparcia - powiedział Hiszpan.Popularne
Z ust lewego pomocnika padła nawet konkretna deklaracja, odnośnie momentu powrotu.
- Pomysł jest taki, aby przepracować z drużyną normalny okres przygotowawczy w Turcji i rozpocząć drugą rundę razem z ekipą - zdradził 33-latek.
Oznacza to, że Hiszpana na boisku najprawdopodobniej ponownie zobaczymy 1 lutego, kiedy to Korona zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa.

![Transfery - Relacja na żywo z ostatniego dnia okna transferowego [DEADLINE DAY - Zima 2026]](img/photos/115155/170x113/deadline-02022026.jpg)








![Zero występów w Milanie, zero występów w AS Romie. Następny transfer bramkarza [OFICJALNIE]](img/photos/115477/170x113/devis-vasquez.jpg)


![Wisła Kraków zwycięska na inaugurację I ligi. Zespół Łukasza Piszczka pozostaje w strefie spadkowej [WIDEO]](img/photos/114685/170x113/kacper-duda-angel-rodado-maciej-kuziemka.jpg)


![Beşiktaş zwieńczył zimowy Deadline Day 2026 transferem 90-krotnego reprezentanta kraju [OFICJALNIE]](img/photos/87645/170x113/besiktas.jpg)


![Zero występów w Milanie, zero występów w AS Romie. Następny transfer bramkarza [OFICJALNIE]](img/photos/115477/90x60/devis-vasquez.jpg)


![Wisła Kraków zwycięska na inaugurację I ligi. Zespół Łukasza Piszczka pozostaje w strefie spadkowej [WIDEO]](img/photos/114685/90x60/kacper-duda-angel-rodado-maciej-kuziemka.jpg)






