Z Legii Warszawa do Astany?!

Z Legii Warszawa do Astany?!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Vesti.kz

Astana interesuje się Williamem Rémym, informuje kazachski serwis Vesti.kz.

Rémy w trwającym sezonie zaliczył zaledwie dziewięć spotkań we wszystkich rozgrywkach, ostatni raz w pierwszym zespole spędził na boisku pełne 90 minut 21 lipca 2019 roku w pierwszej kolejce sezonu, a obecnie przechodzi rehabilitację po kolejnym urazie, jednak i tak ma budzić zainteresowanie giganta z Kazachstanu.

Środkowy obrońca przeniósł się do Legii zimą 2018 roku z Montpellier i szybko zrobił bardzo dobre wrażenie. Szybko jednak jego sytuację skomplikowały kolejne urazy.

Legia nie powinna robić 29-latkowi problemów z odejściem, gdyż obecnie jest on jednym z najlepiej opłacanych zawodników w składzie, a jego umowa obowiązuje tylko do 30 czerwca 2021 roku.

W przeszłości Francuz występował tylko w ojczyźnie w Kens, US Créteil, FCO Dijon i Montpellier.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy