Z Legii Warszawa do Astany?!

Z Legii Warszawa do Astany?!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Vesti.kz

Astana interesuje się Williamem Rémym, informuje kazachski serwis Vesti.kz.

Rémy w trwającym sezonie zaliczył zaledwie dziewięć spotkań we wszystkich rozgrywkach, ostatni raz w pierwszym zespole spędził na boisku pełne 90 minut 21 lipca 2019 roku w pierwszej kolejce sezonu, a obecnie przechodzi rehabilitację po kolejnym urazie, jednak i tak ma budzić zainteresowanie giganta z Kazachstanu.

Środkowy obrońca przeniósł się do Legii zimą 2018 roku z Montpellier i szybko zrobił bardzo dobre wrażenie. Szybko jednak jego sytuację skomplikowały kolejne urazy.

Legia nie powinna robić 29-latkowi problemów z odejściem, gdyż obecnie jest on jednym z najlepiej opłacanych zawodników w składzie, a jego umowa obowiązuje tylko do 30 czerwca 2021 roku.

W przeszłości Francuz występował tylko w ojczyźnie w Kens, US Créteil, FCO Dijon i Montpellier.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy skład [OFICJALNIE] FC Barcelona gra z Rayo Vallecano: Znamy skład [OFICJALNIE] Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Kylian Mbappé wskazał swoją finałową trójkę Złotej Piłki 2022 Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League Paweł Dawidowicz z dwoma transferowymi opcjami z Premier League OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały” OFICJALNIE: Willian kończy swój traumatyczny pobyt w Brazylii. „Groźby wobec mojej rodziny nigdy nie ustały”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy