Z Legii Warszawa do Astany?!

Z Legii Warszawa do Astany?!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Vesti.kz

Astana interesuje się Williamem Rémym, informuje kazachski serwis Vesti.kz.

Rémy w trwającym sezonie zaliczył zaledwie dziewięć spotkań we wszystkich rozgrywkach, ostatni raz w pierwszym zespole spędził na boisku pełne 90 minut 21 lipca 2019 roku w pierwszej kolejce sezonu, a obecnie przechodzi rehabilitację po kolejnym urazie, jednak i tak ma budzić zainteresowanie giganta z Kazachstanu.

Środkowy obrońca przeniósł się do Legii zimą 2018 roku z Montpellier i szybko zrobił bardzo dobre wrażenie. Szybko jednak jego sytuację skomplikowały kolejne urazy.

Legia nie powinna robić 29-latkowi problemów z odejściem, gdyż obecnie jest on jednym z najlepiej opłacanych zawodników w składzie, a jego umowa obowiązuje tylko do 30 czerwca 2021 roku.

W przeszłości Francuz występował tylko w ojczyźnie w Kens, US Créteil, FCO Dijon i Montpellier.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy