Zagadou poważnie kontuzjowany

Zagadou poważnie kontuzjowany
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Borussia Dortmund

Dan-Axel Zagadou doznał urazu uszkodzenia więzadła wewnętrznego w lewym kolanie. Teraz czeka go rekonwalescencja.

Pomimo tego, że na świecie panuje pandemia koronawirusa, to zespoły z Bundesligi powoli wracają do treningów. Nie inaczej ma się to w przypadku Borussii Dortmund, gdzie piłkarze, podobnie, jak w innych klubach, trenują w małych grupkach.

Okazuje się, że kryzys finansowy to nie jedyny kłopot, z jakim muszą zmagać się działacze ekipy z Zagłębia Ruhry. Jakby tego było mało, poważnej kontuzji doznał Dan-Axel Zagadou.

Za pośrednictwem oficjalnej strony poinformowano, że 20-latek uszkodził więzadło wewnętrzne w lewym kolanie. Teraz czeka go żmudna rekonwalescencja.

20-latek rozegrał w tym sezonie 20 meczów. W tym czasie strzelił jednego gola. Do swojego dorobku dorzucił asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tottenham na letnich zakupach w Atlético Madryt? Dwóch zawodników na radarze Tottenham na letnich zakupach w Atlético Madryt? Dwóch zawodników na radarze Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy