Zatrucie pokarmowe spustoszyło reprezentację narodową

Zatrucie pokarmowe spustoszyło reprezentację narodową
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Sky Sports

Wyjazdowy mecz Luksemburgu z Białorusią stoi pod dużym znakiem zapytania.

Wszystko przez to, że aż 16 z 20 zawodników reprezentacji tego maleńkiego kraju Beneluksu cierpi z powodu zatrucia pokarmowego po tym, jak zjedli spaghetti w swoim hotelu w Mińsku.

- Na podobne dolegliwości skarży się również część sztabu trenerskiego. Zawodnicy czuli się źle przez całą noc, a do lekarza zaczęli się zgłaszać już od czwartej nad ranem - powiedział selekcjoner Luc Holtz.

Chociaż 14 piłkarzy miało ostatecznie poczuć się rano lepiej, Luksemburska Federacja zgłosiła sprawę do UEFA. Wydaje się jednak, że mecz odbędzie się we wcześniej ustalonym terminie.

Luksemburg pojechał na Białoruś po tym, jak w sobotę niespodziewanie pokonał u siebie 1:0 Macedonię. W pierwszym meczu z Białorusią niemal rok temu podopieczni Holtza zremisowali 1:1. Do Mińska udali się po pierwsze od siedmiu lat wyjazdowe zwycięstwo.

Więcej na temat: Luksemburg Euro 2016

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy