Zbigniew Boniek: Większej głupoty nie słyszałem

Zbigniew Boniek: Większej głupoty nie słyszałem fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Zbigniew Boniek [Twitter]

Zbigniew Boniek krótko skomentował doniesienia Krzysztofa Marciniaka dotyczące Fernando Santosa i jego pożegnalnej kolacji.

Fernando Santos pożegnał się z reprezentacją Polski kilka dni temu. Choć początkowo pojawiały się informacje sugerujące, że przedwczesne rozstanie z Portugalczykiem będzie słono kosztować rodzimą federację piłkarską, udało się dojść do porozumienia na warunkach do zaakceptowania przez obie strony.

68-latek poprowadził zespół biało-czerwonych w sześciu meczach. Zanotował trzy zwycięstwa i trzy porażki - z Czechami, Mołdawią oraz Albanią. Im bliżej było rozstania, tym częściej media wypominały mu pewne rzeczy, choćby flegmatyczność podczas treningów czy konferencji prasowych.

W programie „Liga+ Extra” na temat szkoleniowca z Półwyspu Iberyjskiego wypowiedział się Krzysztof Marciniak.

- Słyszałem, że po rozstaniu z PZPN-em Fernando Santos zaprosił kilkunastu pracowników federacji na kolację. Wtedy okazało się, że to naprawdę fajny facet. Wcześniej nie udało mu się pokazać z tej strony - przyznał dziennikarz.

Doniesienia te postanowił skomentować na Twitterze Zbigniew Boniek.

„Większej głupoty nie czytałem... - napisał krótko były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Tite o krok od powrotu na ławkę trenerską. Możliwa hitowa roszada Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Real Madryt wytypował następcę Carlo Ancelottiego. Wymarzona przeprowadzka latem 2024 roku Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Konrad Michalak z ładną bramką przeciwko Al-Nassr [WIDEO] Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy