Zbigniew Boniek żegna Jakuba Kwiatkowskiego i apeluje do PZPN-u

Zbigniew Boniek żegna Jakuba Kwiatkowskiego i apeluje do PZPN-u fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Zbigniew Boniek [Twitter]

Jakub Kwiatkowski nie będzie dłużej kierownikiem drużyny reprezentacji Polski, team managerem oraz rzecznikiem prasowym. Zbigniew Boniek zwrócił uwagę na fakt, jak ważne stanowiska on zajmował.

46-latek pracę w Polskim Związku Piłki Nożnej rozpoczął w 2013 roku. Początkowo pełnił on rolę rzecznika prasowego, ale z czasem zakres jego obowiązków się zwiększył. To efekt zatrudnienia go na stanowiskach kierownika drużyny oraz team managera.

Jakub Kwiatkowski w ostatnich latach siadał na ławce rezerwowych obok sztabu szkoleniowego oraz rezerwowych piłkarzy.

Polak pracował pod wodzą Zbigniewa Bońka oraz obecnego prezesa federacji Cezarego Kuleszy.

Według najnowszych wieści Kwiatkowski nie będzie dalej sprawował wspomnianych funkcji.

Zdaniem byłego szefa PZPN-u konieczne jest znalezienie następcy.

„Kompetencje i zakres obowiązków Jakuba Kwiatkowskiego przy kadrze i meczach był bardzo obszerny. Nie można tego stanowiska nie obsadzić. Mam nadzieję, że nazwisko następcy nie będzie zaczynało sie na „K” ani „S”. Dzięki Jakub Kwiatkowski” – napisał na Twitterze Boniek.

W najbliższych dniach powinien pojawić się oficjalny komunikat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Carlitos. Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Nie tylko Carlitos. Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” FC Barcelona nie odpuszcza. Joan Laporta sugeruje nawet powtórzenie El Clásico FC Barcelona nie odpuszcza. Joan Laporta sugeruje nawet powtórzenie El Clásico Iga Świątek gościła na El Clásico. Swoim wpisem zaskoczyła część kibiców Iga Świątek gościła na El Clásico. Swoim wpisem zaskoczyła część kibiców

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy