Zinédine Zidane z zaskakującym powrotem na ławkę trenerską?!

Zinédine Zidane z zaskakującym powrotem na ławkę trenerską?! fot. Oleh Dubyna / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CBS Sports

Zinédine Zidane wróci do zawodu trenera? Według informacji, które podaje CBS Sports, Francuz jest namawiany, by objąć Al-Nassr. W rozmowy miał zaangażować się sam Cristiano Ronaldo.

Al-Nassr pozostaje bez trenera od kilkunastu godzin po tym, jak z posadą pożegnał się Rudi Garcia. Strony porozumiały się w kwestii przedwczesnego zakończenia współpracy.

Na razie tymczasowym rozwiązaniem będzie Dinko Jeličić, a w tle trwają poszukiwania kogoś, kto mógłby poprowadzić Cristiano Ronaldo i spółkę.

Do tej pory w mediach przewinęła się kandydatura José Mourinho.

Portugalczyk odpowiada obecnie za wyniki AS Romy i wbrew różnym doniesieniom wydaje się, że najbliższą przyszłość wiąże właśnie z Rzymem. Wątpliwe jest, by zamienił Europę na Arabię Saudyjską.

Okazuje się, że 60-latek to niejedyne wielkie nazwisko łączono z Al-Nassr. Według doniesień CBS Sports w sferze marzeń władz wspomnianego podmiotu pozostaje Zinédine Zidane.

Francuz jest na bezrobociu od czerwca 2021 roku. W międzyczasie kusiły go takie zespoły jak między innymi Juventus, PSG oraz Chelsea. On jednak wydawał się nieugięty.

Czy oferta z Arabii Saudyjskiej zmieni jego podejście? Na ten moment nie ma żadnej gwarancji, choć w rozmowy miał zaangażować się sam Cristiano Ronaldo.

50-latek ma na swoim koncie liczne sukcesy. Mowa tu o trzech triumfach w Lidze Mistrzów w roli trenera Realu Madryt, a także dwóch mistrzostwach Hiszpanii oraz dwóch Klubowych Mistrzostwach Świata.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy