Złodzieje włamali się do domu Chrisa Smallinga. Piłkarz Romy wraz z żoną i dzieckiem byli wówczas w środku

Złodzieje włamali się do domu Chrisa Smallinga. Piłkarz Romy wraz z żoną i dzieckiem byli wówczas w środku fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Redakcja
Redakcja
Źródło: BBC

W piątek wczesnym rankiem w posiadłości Chrisa Smallinga doszło do sytuacji rodem z filmów akcji. Bandyci wdarli się do domu 31-latka i grozili mu bronią.

Angielski defensor opuścił starcie Romy z Ajaxem w Lidze Europy ze względu na kontuzję kolana.

W piątek nad ranem do jego domu na przedmieściach Rzymu weszło trzech uzbrojonych mężczyzn po tym, jak zdjęli kratę w oknie sypialni państwa Smallingów.

Później, celując w jego kierunku z broni palnej, zmusili go do otworzenia sejfu i wybrania z niego wszelkich kosztowności. Ostatecznie złodzieje zabrali trzy Rolexy, sporo biżuterii i trochę gotówki - około 300 euro. Tej strasznej scenie przyglądała się żona Smallinga i ich dwuletni syn.

Złodzieje po spakowaniu skradzionych rzeczy opuścili dom obrońcy Romy. Policja została wezwana około godziny 5:00. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania włamywaczy od przejrzenia zapisu z kamery, znajdującej się w domu piłkarza.

Takie zdarzenia to niestety nie jest coś wyjątkowego w stolicy Włoch. W listopadzie ubiegłego roku miało miejsce włamanie do mieszkania Paulo Fonseki, trenera Romy. Szczęście w nieszczęściu, że nikogo nie było wówczas w środku. Kilka dni temu doszło też do napadu na dom piłkarza Lazio, Joaquina Correi.

MICHAŁ NIKLAS

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy