Zouma dogadany z Chelsea?

Zouma dogadany z Chelsea?
Dawid Michalski
Dawid Michalski
Źródło: Get French Football News | Twitter

Kurt Zouma, obrońca AS Saint-Étienne, nie wystąpi w jutrzejszym spotkaniu przeciwko Girondins Bordeaux. Powodem nieobecności ma być finalizowanie przejścia do Chelsea FC.

Niedawno infromowaliśmy o deklaracjach Zoumy, który, pomimo zainteresowania  ze strony kilku klubów, chciałby przejść tylko do Chelsea:

- Chelsea to klub, który kocham odkąd byłem jeszcze dzieckiem. [...] Jeśli ktoś powie mi, że mam pozwolenie na odejście do Chelsea to nie będę się długo zastanawiał. - mówił Zouma (więcej TUTAJ)

Teraz pojawiły się doniesienia, iż 19-latek występujący na środku obrony dogadał się z Chelsea odnośnie warunków indywidualnego kontraktu. Pozostałaby jedynie kwestia ustalenia pomiędzy AS Saint-Étienne a "The Blues" kwoty wykupu piłkarza. Z tego powodu miałby on nie wystąpić w jutrzejszej potyczce z Girondins Bordeaux.

W późniejszym czasie wypłynęły informacje, że powodem nieobecności Zoumy w składzie jest tylko lekkie przeziębienie. Pod uwagę trzeba również wziąć to, że sam menedżer Chelsea, Jose Mourinho, zapowiedział iż dla jego klubu, okno transferowe jest już zamknięte. (więcej TUTAJ)

Kurt Zouma to wychowanek AS Saint-Étienne. 19-latek w barwach ASSE wystąpił 61 razy, strzelił cztery gole. Jego kontrakt z klubem wygasa 30 czerwca 2017 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy