MLS: Wielka forma Przybyłki. Dwunasty gol w sezonie

Źródło: Transfery,info

Kacper Przybyłko zdobył gola, a jego Philadelphia Union pokonała DC United.

W nocy naprzeciw siebie stanęły jedenastki Philadelphii Union oraz DC United. Górą byli ci pierwsi, którzy pokonali rywala w stosunku 3-1.

Bohaterem spotkania był Kacper Przybyłko. Polak już w piątej minucie otworzył wynik meczu, kiedy to wykorzystał znakomite dogranie Kaia Wagnera i umieścił piłkę w siatce.

Kolejne minuty również należały do 26-latka, który najpierw asystował przy bramce Brendana Aaronsona, by później znakomicie obsłużyć Ilsinho.

Gości było stać tego dnia wyłącznie na trafienie honorowe, a jego autorem był Luciano Acosta.

Dla byłego młodzieżowego reprezentanta Polski jest to dwunaste trafienie w tym sezonie MLS.

Jego zespół plasuje się w tabeli swojej konferencji na drugim miejscu z dorobkiem 48 punktów.