„Nie pasuje mi do koncepcji”. Zbigniew Boniek dosadnie o reprezentancie Polski

Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl

Zbigniew Boniek wypowiedział się po meczu Polski z Estonią na temat Bartosza Slisza. Były prezes PZPN-u nie jest przekonany do byłego gracza Legii Warszawa.

Reprezentacja Polski od samego początku przeciwko Estonii narzuciła swój styl gry. Podopieczni Michała Probierza z minuty na minutę byli coraz bliżej skruszenia muru obronnego rywala.

Ta sztuka po raz pierwszy udała się w 22. minucie, kiedy do siatki trafił Przemysław Frankowski.

Później sprawę gospodarzom ułatwił jeszcze Maksim Paskotši, który dostał czerwoną kartkę.

Ostatecznie mecz zakończył się triumfem Polaków w stosunku 5-1 i ci wywalczyli awans do finału barażów. W nim w najbliższy wtorek przyjdzie zmierzyć się z Walią. Pierwszy gwizdek starcia w Cardiff o 20:45.

W tej chwili Michał Probierz musi zastanowić się, kogo desygnować do gry na to arcyważne starcie. Czy w składzie ponownie znajdzie się Bartosz Slisz?

Krytyczny wobec byłego piłkarza Legii Warszawa był na antenie Meczyki.pl Zbigniew Boniek.

- On mi nie pasuje do koncepcji gry - zaczął.

- Michał Probierz lubi, jak przyspiesza się grę, a on tego nie robi. Ciężko było mu dziś znaleźć miejsce na boisku. Mogło być spowodowane tym, że przyjechał późno i był trochę przemęczony - dodał były prezes PZPN-u.

24-latek w zimie zamienił Legię Warszawa na Atlantę United. W nowym klubie rozegrał już trzy spotkania.

Zobacz ostatnie transfery Z wielkiego transferu nici?! Lech Poznań mógł przegapić okazję Legia Warszawa marzy o tym transferze. „Bardzo intensywne rozmowy” Reprezentacja Polski: Michał Probierz skreślił finalistę Ligi Konferencji Europy przed EURO 2024 Przyszłość Roberta Lewandowskiego przesądzona?! Stanowcza reakcja agenta Real Madryt chce wielkiego transferu. Może wydać na niego nawet ponad 100 milionów euro Transfery - Relacja na żywo [12/05/2024] Dawid Szwarga szczerze o decyzji Rakowa Częstochowa. „Nie zgadzam się. Ubolewam nad tym”