OFICJALNIE: Zmiana planów! TVP nie pokaże meczu Real Madryt - Juventus

Źródło: TVP Sport

W środę 11 kwietnia TVP przeprowadzi transmisję z rewanżowego meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem a Sevillą.

Planowo na TVP1 i TVP Sport mieliśmy zobaczyć wtedy rewanż Realu Madryt z Juventusem. Wysoka wygrana „Królewskich” w pierwszym meczu między tymi zespołami (3:0) sprawiła jednak, że Telewizja Polska zmieniła swoje plany. Jej zdaniem o wiele ciekawszy będzie mecz Bayernu z ekipą z Andaluzji. W tej parze sprawa awansu ma być bowiem jeszcze nierozstrzygnięta.

„Pokażemy mecz Bayernu” - potwierdził na Twitterze dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski. Początek spotkania oczywiście o 20:45.

We wtorek monachijczycy pokonali Sevillę 2:1, mimo że to rywale otworzyli wynik meczu. Po golu Pablo Sarabii do własnej bramki trafił Jesús Navas, a wynik spotkania w 68. minucie ustalił Thiago Alcântara. Robert Lewandowski przebywał na murawie przez pełne 90 minut.

Zanim dojdzie do rewanżu w niemiecko - hiszpańskiej parze TVP pokaże pierwszy mecz pomiędzy Barceloną a Romą. To spotkanie już dzisiaj. Jego faworytem jest rzecz jasna drużyna lidera hiszpańskiej ekstraklasy.