Origi: Co powiedział nam Klopp?

Marcin Żelechowski
Źródło: Sky Sports

Divock Origi przyznał, że Jürgen Klopp odegrał dużą rolę we wczorajszym triumfie Liverpoolu.

Czwartkowy wieczór na Anfield był magiczny. "The Reds" w fantastycznym stylu odrobili stratę trzech bramek potrzebnych do awansu (przy stanie 1:3), strzelając kluczowego gola w doliczonym czasie gry.

Szczególnie udana była postawa w drugiej połowie, dlatego zastanawiano się, jak swoich podopiecznych zmotywował. Nieco na ten temat powiedział po spotkaniu Divock Origi, który w ostatnim czasie odgrywa coraz większa rolę w zespole.

- Jürgen był bardzo spokojny, zaskakująco spokojny - oświadczył Belg.

- Widać, że jest wielkim menadżerem. Pozbył się stresu, paniki - dodał.

- Klopp powiedział w przerwie, że mamy zrobić coś, o czym będziemy mogli opowiadać naszym wnukom - zakończył.