Sevilla przerywa złą passę. Po 17 miesiącach

Rafał Bajer
Źródło: Goal

Sevilla przerwała passę meczów wyjazdowych w lidze bez zwycięstwa pokonując Leganés 3:2.

"Los Nervionenses" jechali na teren beniaminka LaLiga z szansą na objęcie pozycji lidera. Potrzebowali w tym meczu zwycięstwa, o co było trudno, ponieważ ostatnie 22 wyjazdowe spotkania ligowe kończyły się dla Sevilli remisem lub porażką. Tym razem udało się jednak przełamać złą passę, choć "Sevillistas" walczyli o to do ostatniej chwili.

Sevilla prowadziła już 2:0 po bramkach Vázqueza i Nasriego, jednak gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania po tym jak w 67 i 69 minucie na listę strzelców wpisali się odpowiednio Timor i Szymanowski. Zwycięzcy poprzednich trzech edycji Ligi Europy objęli jednak prowadzenie w 85 minucie za sprawą Sarabii i dowieźli je do końca.

Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo "Sevillistas" odnieśli w maju 2015 roku. Było to w spotkaniu z Málagą, które Sevilla także wygrała 3:2.

Więcej na temat: Sevilla FC CD Leganés Hiszpania

Zobacz ostatnie transfery Xavi chciałby go w Barcelonie. Poprosił o podjęcie próby przeprowadzenia transferu Zdjęcie piłkarzy Lecha Poznań i Pogoni Szczecin wywołało małe poruszenie [FOTO] Niedziela w Ekstraklasie zaczęła się z przytupem. Piękny gol w meczu Warty Poznań z Widzewem Łódź [WIDEO] „Cieszyłem się, że on nie został trenerem Wisły Kraków”. Szymon Grabowski wspomina Zagotowany Erling Haaland odpowiada legendzie. „Ten człowiek mnie nie obchodzi” Kosta Runjaić zostanie w Ekstraklasie?! Wymowna reakcja trenera „Oni bardzo potrzebują Marka Papszuna, ale jeszcze o tym nie wiedzą”