Henry rozpoczyna sezon od bramki, pokazując światu oryginalną "cieszynkę" [WIDEO]

Henry rozpoczyna sezon od bramki, pokazując światu oryginalną "cieszynkę" [WIDEO]
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Transfery.info

W meczu pomiędzy New York Red Bulls a Colorado Rapids po raz pierwszy na boisku, w rozpoczętym dopiero co sezonie, pojawił się Thierry Henry, który nie zawiódł kibiców, zdobywając bramkę i prezentując niekonwencjonalną "cieszynkę".

Legendarny Francuz nie mógł wystąpić w pierwszej kolejce, gdyż nie był jeszcze w pełni sił po przebytej ostatnio kontuzji. W piątkowym pojedynku miał pomóc drużynie w uzyskaniu pierwszych punktów, bowiem na inaugurację drużyna z Nowego Jorku przegrała z Vancouver Whitecaps aż 4:1. 

36-letni napastnik nie zawiódł pokładanych w nim nadziei, zdobywając w 57 minucie bramkę otwierającą wynik spotkania. Co prawda goście zdołali wyrównać i tym samym spotkanie zakończyło się remisem, jednak nie jest tajemnicą, że większość kibiców przyszła na stadion właśnie ze względu na występ Francuza. 

Ten postanowił ubarwić nieco swoje trafienie, w bardzo oryginalny sposób świetując zdobycie bramki. Henry pobiegł bowiem w stronę jednej z kamer ulokowanych za linią końcowę boiska i na kilkanaście sekund wcielił się w rolę operatora, co nie uszło uwadze mediów na całym świecie.

Bramkę i "cieszynkę" byłego piłkarza Arsenalu i Barcelony można zobaczyć poniżej:

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE] Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy