EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE]

Źródło: UEFA

Mecz grupy B EURO 2020 pomiędzy Danią a Finlandią zostanie wznowiony o 20:30.

„W odpowiedzi na prośbę graczy obu drużyn UEFA zgodziła się na wznowienie meczu pomiędzy Danią i Finlandią dziś wieczorem o 20:30. Rozegrane zostaną ostatnie cztery minuty pierwszej połowy, po czym nastąpi pięciominutowa przerwa, po której nastąpi druga połowa” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez UEFA.

Spotkanie pomiędzy Duńczykami a Finami zostało przerwane w pierwszej połowie zaraz po upadku na murawę Christiana Eriksena. 29-latek był reanimowany. Przez wiele minut sytuacja wyglądała dramatycznie, ale piłkarz na szczęście odzyskał przytomność i jak informuje jego agent - może mówić.