TRZYNAŚCIE LAT Transfery.info. Rekord po rekordzie!

rok temu
TRZYNAŚCIE LAT Transfery.info. Rekord po rekordzie!

27 grudnia 2004 roku zarejestrowana została domena Transfery.info, dwa dni później w sieci pojawił się serwis, co oznacza, że dzisiaj, 29 grudnia 2017 roku, obchodzimy trzynaste urodziny.

Ciekawe, ilu czytelników jest z nami od samego początku? Pewnie niewielu, bo i generalnie niewielu było na początku. Liczba użytkowników szybko jednak rosła z krótkimi przerwami z roku na rok – w tym ostatnie siedem lat z rzędu. W 2017 (na tle 2016) możemy pochwalić się wzrostem liczby unikalnych użytkowników o 19%, a odsłon o 27%.

Najbardziej jesteśmy oczywiście dumni z letniego okna. Podczas rekordowego dla nas sierpnia (tu wyjątek, bo zazwyczaj najlepszy mamy lipiec) odwiedził nas blisko milion unikalnych użytkowników, co przełożyło się na prawie dwadzieścia milionów odsłon. Żałujemy tylko, że nie przeskoczyliśmy progów odpowiednio miliona użytkowników i dwudziestu milionów odsłon. Ale co się odwlecze...

Na Facebooku mamy obecnie ponad 206 tysięcy polubień, na Twitterze 18 tysięcy, na Instagramie ponad 10 tysięcy obserwujących. Mamy nadzieję na jeszcze więcej!

Dziękujemy wszystkim czytelnikom za obecność. Liczymy, że będzie Was jeszcze więcej w 2018 roku, już czternastym naszej działalności. Mamy konkretne plany z nim związane (w końcu Mistrzostwa Świata!), ale nie chcemy zapeszać, więc wszystko „wyjdzie w praniu”.

Do przeczytania i zobaczenia (mały spoiler) w 2018 roku.

Pozdrawiamy serdecznie!

***
ŹRÓDŁO
Transfery.info
TAGI: Transfery.info Urodziny
Zobacz również
Czternaste urodziny Transfery.info
3 tygodnie temu  
0
Wesołych Świąt!
4 tygodnie temu  
0
REKRUTACJA do Transfery.info
2 miesiące temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.