MEDIA: Pulisic wyceniony

12 miesięcy temu
MEDIA: Pulisic wyceniony
fot. FotoPyk

Włodarze Borussii Dortmund od dłuższego czasu podkreślają, że nie zamierzają żegnać się w najbliższym czasie z Christianem Pulisicem. Zdaniem Sport1.de pewna kwota może jednak sprawić, że zmienią oni zdanie.

Według niemieckich dziennikarzy działacze BVB są w stanie rozstać się ze swoją gwiazdą, jeśli tylko któryś z zainteresowanym pozyskaniem Amerykanina klubów zaoferuje za niego 100 milionów euro.

Chętnych do sprowadzenia wielkiego talentu nie brakuje. Wśród nich od dłuższego czasu wymienia się kluby z Premier League - Liverpool oraz Manchester United. Za wyniki tego pierwszego odpowiada Jürgen Klopp, który wcześniej przez długi czas pracował w Dortmundzie. Na ten moment nie wiadomo jednak, jaką kwotę byliby w stanie przeznaczyć na transfer angielscy giganci. Dodajmy, że poczynaniom 19-letniego skrzydłowego od dawna bacznie przygląda się również Bayern.

Pulisic trafił do Borussii w 2015 roku i bardzo szybko zadebiutował w jej pierwszym zespole. Niezwykle utalentowany zawodnik zdążył rozegrać dla niego już 82 spotkania, w których strzelił 11 goli i zaliczył 16 asyst.

Jeśli któryś z klubów faktycznie zapłaci za niego 100 milionów euro, będzie to druga największa sprzedaż w historii BVB. Przypomnijmy, że latem za 105 milionów (kwota ta może wzrosnąć ostatecznie do 147 milionów) z BVB do Barcelony przeniósł się Ousmane Dembélé.ŹRÓDŁO
Sport1.de
TAGI: Borussia Dortmund Niemcy Stany Zjednoczone Christian Mate Pulisic
Zobacz również
OFICJALNIE: Zuber w Stuttgarcie
3 godziny temu  
0
Özil zaoferowany dwóm klubom
10 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.