OFICJALNIE: Wisła Kraków w formie. Kolejna kompromitacja

6 miesięcy temu OFICJALNIE: Wisła Kraków w formie. Kolejna kompromitacja
fot. FotoPyk

Oficjalna strona Wisły Kraków poinformowała, że pomimo wcześniejszych zapowiedzi, Łukasz Surma nie poprowadzi drużyny U-18.

Kibice Wisły są w ostatnim czasie wystawiani na wiele prób. Po problemach ze stadionem załagodzonych ostatecznie na spółkę przez Ekstraklasę i PZPN, zarząd nie wyciągnął wniosków i po raz kolejny naraża klub na ogromną falę krytyki.

Działacze trzynastokrotnego mistrza Polski cztery dni temu powierzyli Łukaszowi Surmie posadę szkoleniowca zespołu U-18. W czwartek doszło z kolei do spotkania Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków, które zawetowało decyzję o zatrudnieniu 41-latka. Jakby tego było mało, kibicom nie spodobała się również osoba trenera od przygotowania fizycznego. Te sprawy mają ze sobą związek, ponieważ były pomocnik zaprosił do współpracy osobę mającą przeszłość w Cracovii.

Przygoda obu panów z Reymonta trwała cztery dni. W piątek za pośrednictwem oficjalnej strony poinformowano, że Surma zrezygnował z pełnionej funkcji. Jego miejsce zajmie Paweł Regulski.

***
OD AUTORA:

Prezes „Białej Gwiazdy”, Marzena Sarapata, wspominała swego czasu, że Towarzystwo Sportowe (obecny właściciel) jest dostarczycielem wrażeń na najwyższym poziomie. Nikt jednak nie spodziewał się, że chodzi o doznania, które na kilka dni przed rozpoczęciem sezonu wstrząsną opinią publiczną i doprowadzą Wisłę do medialnej oraz marketingowej ruiny.

Kibice kilka dni temu rozpoczęli akcję mającą na celu poprawę sytuacji finansowej 13-krotnego mistrza Polski. Jeśli jednak działania ludzi odpowiedzialnych za sterowanie klubem nadal będą wyglądać tak, jak obecnie, jego przyszłość rysuje się w ciemnych barwach, a ostateczny upadek jest tylko kwestią czasu.

Kiedyś Wisła górowała nad rywalami umiejętnościami piłkarskimi, na boisku, teraz natomiast Towarzystwo Sportowe wiedzie wśród ekstraklasowych zespołów prym, jeśli chodzi o absurdalne decyzje.


ŹRÓDŁO
Wisła Kraków
TAGI: Oficjalnie Łukasz Surma Wisła Kraków Polska Trenerzy
Zobacz również
Koniec roku dla Kondogbii
5 godzin temu  
0
Ratunek dla Wisły Kraków?!
6 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.