Milan nie daje za wygraną. Jest oferta dla gwiazdy!

3 tygodnie temu Milan nie daje za wygraną. Jest oferta dla gwiazdy!

AC Milan przygotował ofertę dla Zlatana Ibrahimovicia.

Temat powrotu rosłego Szweda do Mediolanu nabiera tempa. „Rossoneri” liczą, że ich były napastnik mógłby się okazać kluczową postacią w walce o ponownie wejście zespołu do Ligi Mistrzów. Sprawę ułatwia w teorii to, iż sezon Major League Soccer rozgrywany jest systemem wiosna-jesień, zatem łatwiej byłoby dokonać transferu już w styczniu.

Ekipa z San Siro nie zamierza próżnować i już teraz stara się wytworzyć grunt pod dalsze rozmowy. Najpierw klub chce przekonać samego zainteresowanego. Pod względem finansowym nie powinno to stanowić większego problemu, ponieważ „Ibra” nie zbija fortuny w Los Angeles, a nie raz podkreślał, że chętnie zagrałby znów dla Milanu.

„La Gazzetta dello Sport” twierdzi, że „Diavolo” są gotowi zaproponować graczowi zarobki na poziomie dwóch milionów euro rocznie, co i tak stanowi dla niego podwyżkę względem pensji w Galaxy. Początkowo Zlatan miałby się związać z nowym-starym pracodawcą na pół roku, a następnie mógłby przedłużyć umowę o kolejny sezon. Taka formuła jeszcze do niedawna nie do końca odpowiadała Szwedowi, który wolałby podpisać od razu umowę na 18 miesięcy.

Dyrektor sportowy Milanu, Leonardo, jest pewny swego. W ostatniej wypowiedzi dla „Sky Sport Italia” stwierdził, że powrót Ibrahimovicia jest jego realnym celem i zamierza o to powalczyć. Takie przekonania nie ma jednak samo Galaxy.

Dyrektor techniczny drużyny z Kalifornii, Jovan Kirovski, podkreśla, że doświadczony snajper wciąż ma ważny kontrakt, dlatego klub z pewnością nie odda ot tak swojej największej gwiazdy.ŹRÓDŁO
La Gazzetta dello Sport
TAGI: Zlatan Ibrahimović AC Milan Los Angeles Galaxy Włochy Stany Zjednoczone Szwecja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.