Wanda Nara sugeruje odejście Icardiego z Interu?!

6 miesięcy temu
Wanda Nara sugeruje odejście Icardiego z Interu?!

Wydawało się, że Mauro Icardi wkrótce przedłuży umowę z Interem Mediolan. Tymczasem Wanda Nara, agenta piłkarza, oświadczyła, że w tej chwili są małe szanse na to, że 25-latek pozostanie na Giuseppe Meazza.

Kilka tygodni temu włoskie media były przekonane, że w przerwie zimowej Mauro Icardi dojdzie do porozumienia z Interem i odnowi swój kontrakt. Dzięki nowemu kontraktowi Argentyńczyk finalnie miał inkasować osiem milionów euro rocznie (więcej - tutaj).

Dzisiaj jednak Wanda Nara, agenta zawodnika, udzieliła wywiadu Tyc Sports, w którym poinformowała, że strony są dalekie od porozumienia. 

– Jesteśmy daleko od porozumienia z Interem. Duże kluby są zainteresowane sprowadzeniem Mauro, w tym dwa najważniejsze w Hiszpanii, z którymi mamy doskonałe relacje. W tym gronie są także angielski oraz francuski zespół. Jesteśmy daleko od osiągnięcia porozumienia. Liczby, o których mówi się we Włoszech, nie są prawdziwe, nie otrzymaliśmy jeszcze satysfakcjonującej propozycji od Interu – powiedziała. 

Agentka Icardiego, która jest również jego żoną, dodaje jednak, że porozumienie z Interem może zostać osiągnięte.

– Nie zaprzeczam, że w każdej chwili możemy osiągnąć porozumienie, ale na tę chwilę jesteśmy od tego bardzo daleko. Nie jest logiczne odnowienie umowy na tych samych warunkach, co teraz. Uważam, że Mauro jest obecnie na wyższym poziomie – zakończyła. 

Zainteresowanie kapitanem „Nerazzurrich” cały czas wykazuje Real Madryt. W gronie klubów, które chciałby mieć u siebie argentyńskiego napastnika, znajduje się również Chelsea. 

W tym sezonie Icardi strzelił dla Interu 13 goli i zanotował dwie asysty. Jego kontrakt z obecnym pracodawcą traci ważność w połowie 2021 roku. ŹRÓDŁO
Tyc Sports | Tuttomercatoweb
TAGI: Mauro Emanuel Icardi Rivero Wanda Nara Inter Mediolan Real Madryt CF Chelsea FC Włochy Hiszpania Anglia Argentyna
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0388 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.