Janoszka blisko odejścia z Zagłębia Lubin. Zostanie następcą 16-latka?!

3 miesiące temu
Janoszka blisko odejścia z Zagłębia Lubin. Zostanie następcą 16-latka?!
fot. Aleksandra Sieczka

Stal Mielec przygotowuje transfer Łukasza Janoszki, który potencjalnie ma zastąpić w zespole sprzedanego do Lens Kacpra Sadłochę.

W ostatnich dniach Stal Mielec straciła 16-letniego środkowego napastnika, który często otrzymywał od trenera zadanie, by zająć miejsce na lewym bądź prawym skrzydle. Z tytułu sprzedaży Kacpra Sadłochy do klubowej kasy wpłynęło blisko 290 tysięcy euro. „Biało-Niebiescy” nie zamierzają jednak przesadnie szarżować na rynku transferowym.

Jak poinformował bowiem Janekx89 (Twitter), mielczanie przygotowują transfer 31-letniego Łukasza Janoszki, który od pięciu lat gra w Zagłębiu Lubin.

Lewoskrzydłowy, podobnie jak Sadłocha, może operować w środku pola, tuż za środkowym napastnikiem. W obecnym sezonie wystąpił on w 11 meczach pierwszej drużyny, a swoją obecność na boisku zaznaczył dwoma golami. Po raz ostatni otrzymał on jednak szansę gry pod koniec listopada. Od tego czasu zawodnik nie może znaleźć uznania w oczach szkoleniowca.

Lekarstwem na tę sytuację może być właśnie transfer do trzeciego zespołu I ligi, któremu z pewnością przyda się bardzo doświadczony skrzydłowy. Janoszka wystąpił łącznie w 295 meczach Ekstraklasy, strzelił 35 goli i zanotował 18 asyst. W przeszłości grał on w takich zespołach jak Ruch Chorzów czy GKS Katowice. Jego umowa z obecnym pracodawcą traci ważność po zakończeniu obecnego sezonu.ŹRÓDŁO
Janekx89 (Twitter)
TAGI: Łukasz Janoszka Zagłębie Lubin FKS Stal Mielec Polska
FACEBOOK:
REKLAMA:

Page generated in 0.0535 seconds.

| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.