Arsenal chce skrzydłowego. Ofensywa po jego podpis po finale Ligi Europy!

3 tygodnie temu
Arsenal chce skrzydłowego. Ofensywa po jego podpis po finale Ligi Europy!

Według dziennika „The Independent” Arsenal przygotowuje ofertę za Ryana Frasera.

Do niedawna wydawało się, że by pozyskać autora 14 asyst w Premier League (drugi najlepszy wynik w sezonie), „Kanonierzy” będą musieli stoczyć bój z Manchesterem United. Wówczas faworytem byłyby „Czerwone Diabły”, które choć nie uzyskały awansu do Ligi Mistrzów, nadal dysponują ogromnym budżetem finansowym. 

Okazuje się jednak, że wbrew tym informacjom ekipa z Old Trafford nie jest zainteresowana siedmiokrotnym reprezentantem Szkocji. Mało tego, drugi z potencjalnie zainteresowanych klubów, a więc Liverpool, nie jest w stanie zapewnić graczowi Bournemouth miejsca w podstawowym składzie, co dla 24-latka jest w tej chwili priorytetem. Tym samym nic nie stoi już na przeszkodzie, aby Arsenal wystosował pierwszą oficjalną ofertę za Ryana Frasera.

Wstępnie „Wisienki” mają oczekiwać 30 milionów funtów, zaś londyńczycy liczą, że ostatecznie uda się dojść do porozumienia na nieco korzystniejszych warunkach. Należy jednak pamiętać, że w przypadku powodzenia operacji, 20% kwoty trafi do Aberdeen, którego szkocki lewoskrzydłowy jest wychowankiem.

„The Independent” informuje, że ekipa z Emirates Stadium planuje zintensyfikować działania  w sprawie angażu 24-latka po finale Ligi Europy. Wtedy także możemy spodziewać się przesłania propozycji za usługi filigranowego gracza, który w zakończonym sezonie rozegrał w sumie 42 spotkania, a swoją obecność na boisku zaznaczył ośmioma golami i 15 finalnymi podaniami.

Jego kontrakt wygasa już za rok, co także jest nie bez znaczenia w kontekście ewentualnych negocjacji z innymi klubami. ŹRÓDŁO
The Independent
TAGI: Ryan Fraser A.F.C. Bournemouth Arsenal FC Liverpool FC Anglia Szkocja
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2019 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.