Raiola: Pogba może odejść z Turynu w ciągu roku

4 lata temu Raiola: Pogba może odejść z Turynu w ciągu roku
fot. Juventus FC

Paul Pogba odejdzie z Juventus FC? Agent Mino Raiola powiedział, że jego klient może odejść z włoskiego zespołu w ciągu najbliższego roku.

21-latek jest zawodnikiem „Starej Damy” od 2012 roku. W październiku podpisał nową umowę, która wiąże go z klubem jeszcze przez 4,5 roku.

To właśnie w barwach Juventusu Pogba potwierdził, że jest jednym z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia. Mimo to jego agent Mino Raiola powiedział, że francuski pomocnik może odejść z włoskiego klubu w ciągu najbliższego roku, jeśli „przyjdzie na to odpowiednia chwila”.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego, że jesteśmy w Juventusie i że udało nam się przedłużyć kontrakt. Jednakże w tym sezonie lub w następnym, jeśli przyjdzie na to odpowiednia chwila, zdecydujemy się z niej skorzystać  i zmienimy klub - powiedział Raiola.

Dyrektor Turyńczyków Giuseppe Marotta przyznał w jednej z wypowiedzi dla Sky Italia, że Pogbę obserwują największe europejskie kluby, jednakże Juventus nie musi go w tej chwili sprzedawać. Wypowiedź Raioli stawia sytuację Pogby w zupełnie innym świetle.

W mediach najwięcej mówi się o zainteresowaniu Francuzem ze strony PSG i Manchesteru United. „Mediaset” natomiast twierdzi, że Real Madryt ma już przygotowaną ofertę transferową dotyczącą jego osoby. „Królewscy” są w stanie przeznaczyć na transakcję 100 milionów euro i zagwarantować mu zarobki w wysokości 10 milionów euro za sezon gry na Santiago Bernabeu.ŹRÓDŁO
Mediaset
TAGI: Juventus FC Paul Pogba Real Madryt CF Paris Saint-Germain FC Manchester United FC Włochy Francja Anglia
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.