AC Milan o krok od pierwszego transferu. Zaplanowane testy medyczne

AC Milan o krok od pierwszego transferu. Zaplanowane testy medyczne
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport | Fabrizio Romano

AC Milan na wtorek zaplanował badania oraz ceremonię podpisania kontraktu przez Marco Sportiello - donoszą „La Gazzetta dello Sport” i Fabrizio Romano.

Odkąd okazało się, że doświadczony bramkarz nie podpisze nowego kontraktu z Atalantą, a zarazem będzie dostępny na mocy wolnego transferu, skontaktowali się z nim „Rossoneri”. Rozmowy od samego początku szły po myśli mediolańskiej ekipy.

Po pewnym czasie stronom udało się wypracować porozumienie, które już we wtorek zostanie sfinalizowane. Tego dnia odbędą się testy medyczne, a w przypadku pozytywnego finału, dojdzie do zawarcia współpracy.

Według nieoficjalnych informacji Marco Sportiello złoży podpis na umowie ważnej do 30 czerwca 2026 roku, a za każde 12 miesięcy spędzone w stolicy Lombardii będzie inkasować 500 tysięcy euro.

Dla Milanu to znakomity interes. San Siro opuszcza bowiem Ciprian Tătăruşanu, a Mike Maignan potrzebuje zmiennika. 31-latek przybywa jako rezerwowy bramkarz na wypadek kontuzji, potrzeby odpoczynku czy zwyczajnie rotacji.

Sportiello ze Stefano Piolim zna się doskonale. To efekt wspólnej pracy we Fiorentinie.

Golkiper mierzący 192 centymetry wzrostu na poziomie Serie A rozegrał jak dotąd 199 spotkań i zachował 53 czyste konta.

Będzie to pierwszy nabytek mediolańczyków podczas obecnego mercato.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy