Agent: Transfer Ruganiego? Chelsea go chce, ale...

Agent: Transfer Ruganiego? Chelsea go chce, ale...
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Radio Sportiva

Agent Daniele Ruganiego, Davide Torchia, wypowiedział się na temat sytuacji swojego klienta.

W ostatnich tygodniach nieustannie pojawiają się kolejne informacje na temat możliwego transferu Ruganiego. Defensora bardzo chce sprowadzić Maurizio Sarri, który w tym sezonie poprowadzi Chelsea. Negocjacje miały się rozpocząć od kwoty 40 milionów euro, ale teraz „The Blues” mają już oferować nawet 55 milionów. To wyższa suma niż zdaniem mediów oczekiwała „Stara Dama”, ale Torchia twierdzi, że nie wszystko jest takie proste.

- Chelsea faktycznie jest zainteresowana Ruganim - potwierdził agent piłkarski w rozmowie z „Radio Sportiva”.

- Za kwotami kryje się jednak pewna techniczna sprawa - ani piłkarz, ani Juventus nigdy nie wyrazili chęci sprzedaży.

W środę pojawiły się informacje, jakoby mistrzowie Włoch byli gotowi oddać utalentowanego obrońcę, ale jedynie wtedy, gdy londyńczycy wykupią w pakiecie Gonzalo Higuaína.

- Negocjacje z Chelsea są zupełnie niezależne od sytuacji Higuaína, obie transakcje miałyby inny koszt i różną dynamikę. Obaj mogą wnieść zupełnie inne profity. Rugani jest spokojny i szczęśliwy, pojechał na przedsezonowe zgrupowanie i myśli wyłącznie o Juventusie. To, że gra w sparingach, nie znaczy, iż nie ma ofert, świadczy to tylko o tym, że myśli o obecnym klubie, który jest na najwyższym poziomie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy