Balotelli może trafić do Brescii

Balotelli może trafić do Brescii fot. OM
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio | Corriere dello Sport

Jak informuje Gianluca Di Marzio, Mario Balotelli otrzymał długo wyczekiwaną ofertę z Serie A, która może pokrzyżować Flamengo plany o zakontraktowaniu włoskiego napastnika.

Kiedy wszystko wydawało się zmierzać we właściwym kierunku, a oficjele brazylijskiego klubu przybyli nawet na Półwysep Apeniński w celu dopięcia transferu na ostatni guzik, do gry niespodziewanie włączyła się Brescia Calcio. Przedstawiciel Serie A złożył nawet oficjalną ofertę i według Gianluki Di Marzio sam zawodnik jest zdecydowany na jej zaakceptowanie, co nie może dziwić w obliczu słów wypowiedzianych przez niego w lutym bieżącego roku.

– Naprawdę nie rozważałem w ostatnich miesiącach powrotu do Serie A, ale nie mogę ukryć, że chciałbym zakończyć karierę w Brescii – rzekł „Super Mario” jeszcze jako piłkarz Olympique’u Marsylia.

Tym samym przed Mario Balotellim kluczowy dzień, podczas którego jego przyszłość powinna się wyjaśnić. Jeśli ostatecznie Mino Raiola nie dojdzie do porozumienia z Flamengo, które według ostatnich wieści proponuje umowę do 31 grudnia 2021 roku z pensją na poziomie trzech milionów euro rocznie, przed 29-latkiem otworzy się ogromna szansa powrotu na włoskie boiska i to na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej.

W przeszłości 36-krotny reprezentant Italii w seniorskim futbolu na Półwyspie Apenińskim grał w Lumezzane, Interze Mediolan oraz Milanie. Łącznie brał on udział w 122 meczach Serie A, w których zdobył 47 bramki i zanotował 17 asyst.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy