Balotelli nie może znaleźć klubu. Słowa wsparcia od Roberto Manciniego

Balotelli nie może znaleźć klubu. Słowa wsparcia od Roberto Manciniego fot. FotoPyK
Redakcja
Redakcja
Źródło: SportLab

Od spadku Brescii do Serie B na koniec zeszłego sezonu Mario Balotelli pozostaje bezrobotny i na chwilę obecną nie zanosi się, aby szybko znalazł pracodawcę. Selekcjoner reprezentacji Włoch Roberto Mancini podczas SportLab wyraził solidarność z rodakiem.

30-letni Balotelli pozostaje bezrobotny od 1 lipca 2020 roku, kiedy to oficjalnie rozstał się z Brescią. Spisał się zresztą w jej barwach bardzo przeciętnie, strzelając zaledwie pięć bramek w 19 spotkaniach i bardzo rozczarowując prezesa Massimo Cellino, który mocno na niego postawił.

W sytuacji bezrobocia pociesza go były selekcjoner reprezentacji Włoch, Roberto Mancini, z którym zawodnik współpracował w Manchesterze City.

- Bardzo mi przykro... Teraz ma 30 lat i byłby u szczytu swojej kariery. Przykro mi, że jest w takim stanie i nie może znaleźć drużyny. Nie radził sobie dobrze w ostatnich latach - powiedział Mancini podczas konferencji.

- Jego umiejętności techniczne przydałyby się w kadrze narodowej. Zawsze mam nadzieję, że zajdzie u niego jakaś zmiana. Uwielbiam go, widziałem jego talent już w wieku dziecięcym. Chłopak musi zrozumieć, że ma ogromne szczęście.

- Kiedy twoja ulubiona gra z dzieciństwa staje się twoją pracą, wykorzystaj ją jak najlepiej. Kariera jako piłkarza jest krótka, no może poza wyjątkiem Ibrahimovicia – dodał Włoch.

Balotelli tymczasem czeka na oferty. Na razie w ostatnich dniach wstępne zainteresowanie jego usługami przejawiła Bologna.

MATEUSZ KOŚCIELNY

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy