Balotelli zagra w Rumunii? Może wzmocnić mistrza kraju!

Balotelli zagra w Rumunii? Może wzmocnić mistrza kraju! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gazeta Sporturilor

Mario Balotelli znalazł się w kręgu zainteresowań CFR Cluj - poinformowała „Gazeta Sporturilor”.

Doświadczony napastnik nie narzekał jeszcze nie tak dawno na brak atrakcyjnych ofert pod względem sportowym i finansowym po udanym półrocznym pobycie w Olympique'u Marsylia i spośród otrzymanych propozycji zdecydował się dość niespodziewanie zaakceptować tą wystosowaną przez Brescię.

Blisko 30-letni zawodnik zdecydował się na taki krok, ponieważ mocno wierzył w to, że za sprawą regularnych występów na poziomie Serie A wróci do kadry reprezentacji Włoch.

Mario Balotelli stracił jednak dość szybko zapał do osiągnięcia wyznaczonego sobie celu i zaczął sprawiać różnego rodzaju problemy w zespole, dlatego został od niego odsunięty po wznowieniu rozgrywek przez przedstawicieli spadkowicza, którzy szukają teraz najlepszego możliwego dla siebie rozwiązania dotyczącego zakończenia współpracy z byłym graczem takich ekip jak Inter Mediolan, Manchester City, AC Milan czy Liverpool.

Niewykluczone, że pomocną dłoń w kierunku Brescii wyciągnie świeżo upieczony mistrz Rumunii - CFR Cluj.

„Gazeta Sporturilor” przekonuje, że drużyna prowadzona przez Dana Petrescu poszukuje na rynku wartościowego wzmocnienia linii ataku i miała już nawet nawiązać w tej sprawie kontakt z Mino Raiolą.

Jeżeli „Kolejarze” rzeczywiście są zainteresowani sprowadzeniem Balotellego, to w najbliższych dniach powinni przejść do konkretnych rozmów w tej sprawie, aby jak najszybciej domknąć kadrę przed rozpoczęciem rywalizacji w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Blisko 30-letni zawodnik wystąpił w 19 spotkaniach w tym sezonie i zdobył w nich pięć bramek.

Wielokrotny reprezentant Włoch poza CFR Cluj był także już łączony z przenosinami do trzecioligowego Como, Galatasaray czy Vasco da Gama.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy