Balotelli zagra w Rumunii? Może wzmocnić mistrza kraju!

Balotelli zagra w Rumunii? Może wzmocnić mistrza kraju! fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gazeta Sporturilor

Mario Balotelli znalazł się w kręgu zainteresowań CFR Cluj - poinformowała „Gazeta Sporturilor”.

Doświadczony napastnik nie narzekał jeszcze nie tak dawno na brak atrakcyjnych ofert pod względem sportowym i finansowym po udanym półrocznym pobycie w Olympique'u Marsylia i spośród otrzymanych propozycji zdecydował się dość niespodziewanie zaakceptować tą wystosowaną przez Brescię.

Blisko 30-letni zawodnik zdecydował się na taki krok, ponieważ mocno wierzył w to, że za sprawą regularnych występów na poziomie Serie A wróci do kadry reprezentacji Włoch.

Mario Balotelli stracił jednak dość szybko zapał do osiągnięcia wyznaczonego sobie celu i zaczął sprawiać różnego rodzaju problemy w zespole, dlatego został od niego odsunięty po wznowieniu rozgrywek przez przedstawicieli spadkowicza, którzy szukają teraz najlepszego możliwego dla siebie rozwiązania dotyczącego zakończenia współpracy z byłym graczem takich ekip jak Inter Mediolan, Manchester City, AC Milan czy Liverpool.

Niewykluczone, że pomocną dłoń w kierunku Brescii wyciągnie świeżo upieczony mistrz Rumunii - CFR Cluj.

„Gazeta Sporturilor” przekonuje, że drużyna prowadzona przez Dana Petrescu poszukuje na rynku wartościowego wzmocnienia linii ataku i miała już nawet nawiązać w tej sprawie kontakt z Mino Raiolą.

Jeżeli „Kolejarze” rzeczywiście są zainteresowani sprowadzeniem Balotellego, to w najbliższych dniach powinni przejść do konkretnych rozmów w tej sprawie, aby jak najszybciej domknąć kadrę przed rozpoczęciem rywalizacji w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Blisko 30-letni zawodnik wystąpił w 19 spotkaniach w tym sezonie i zdobył w nich pięć bramek.

Wielokrotny reprezentant Włoch poza CFR Cluj był także już łączony z przenosinami do trzecioligowego Como, Galatasaray czy Vasco da Gama.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy