Barcelona ma 12 milionów euro na napastnika

Barcelona ma 12 milionów euro na napastnika
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: ESPN

Barcelona wciąż nie otrzymała zgody na transfer nowego atakującego poza oknem, ale gdy hiszpańska federacja ją wyda, „Duma Katalonii” zamierza błyskawicznie przejść do działania.

Ousmane Dembélé przejdzie dzisiaj operację zerwanego ścięgna udowego w prawej nodze. Już po zabiegu zostanie wystawiony raport medyczny, w którym będzie zawarty spodziewany termin powrotu francuskiego skrzydłowego do zdrowia. Jeśli w grę wejdzie przynajmniej pięciomiesięczna przerwa, Barcelona po załatwieniu kilku formalności otrzyma od związku „zielone światło” na pozyskanie nowego piłkarza.

Zgodnie z doniesieniami Moisésa Llorensa z ESPN Barcelona ma ustalony budżet na awaryjny transfer napastnika. Wynosi on 12 milionów euro. Wszystko wskazuje na to, że nie ma szans, by mistrzowie Hiszpanii wydali więcej pieniędzy.

Na radarze Barcelony od dłuższego czasu znajdują się Willian José (Real Sociedad), Ángel Rodríguez (Getafe), Lucas Pérez (Deportivo Alavés) oraz Loren Morón (Real Betis).

ESPN podkreśla, że w umowie Ángela Rodrígueza z Getafe widnieje klauzula wykupu w wysokości 10 milionów euro, co idealnie wpisuje się w budżet Katalończyków na tę operację.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy