Barzagli: Buffon wciąż powtarza, że powinienem skończyć karierę!

Barzagli: Buffon wciąż powtarza, że powinienem skończyć karierę!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Premium Sport

Obrońca Juventusu, Andrea Barzagli, wypowiedział się na temat swoich planów na przyszłość.

Doświadczony Włoch wciąż udowadnia, że mimo upływających lat potrafi stanowić o sile defensywy i niejednokrotnie ratował swoją drużynę z opresji. Trener Juventusu, Massimiliano Allegri, preferuje od jakiegoś czasu ustawienie z czwórką w obronie, przez co 35-latek musi częściej ustępować miejsca kolegom. Zawodnik przyznaje jednak, że wciąż czuje się dobrze i nie zamierza zawieszać butów na kołku.

- Będę grał tak długo, jak będę czuł się dobrze. Następnie, jeśli ktoś zdecyduje się mnie odstawić, po prostu powiem dość. Buffon, na przykład, ciągle powtarza mi, że powinienem już skończyć - zażartował Barzagli.

Następnie defensor poruszył końcówki sezonu, w której zespół „Starej Damy” będzie walczył na trzech frontach.

- Przystąpimy do dwumeczu z Monaco w szczycie formy fizycznej i mentalnej. Wciąż walczymy na trzech frontach, mamy jednak szeroki skład i zobaczymy jak to się ułoży. Damy z siebie wszystko, by sięgnąć o każde z trofeów.

Barzagli trafił do Juventusu w styczniu 2011 roku za zaledwie 300 tysięcy euro. Szybko okazało się, że jego transfer był strzałem w dziesiątkę. Łącznie w ekipie „Bianconerich” zaliczył już 227 występów.

Więcej na temat: Andrea Barzagli Juventus FC Włochy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy