Bayern Monachium z planem na pozyskanie napastnika

Bayern Monachium z planem na pozyskanie napastnika fot. HUANG Zheng / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky

Bayern Monachium nosi się z zamiarem obniżenia wyceny Victora Osimhena poprzez zaoferowanie Napoli możliwości pozyskania jednego ze swoich zawodników - uważa Florian Plettenberg ze Sky.

Przedstawiciele „Bawarczyków” przeszli do ofensywny związanej ze sprowadzeniem nowego napastnika po zakończeniu współpracy z Julianem Nagelsmannem i powierzenia zespołu w ręce Thomasa Tuchela.

Od tego momentu najwięcej w mediach mówi się o ewentualnej przeprowadzce Victora Osimhana z Napoli lub Randala Kolo Muaniego z Eintrachtu Frankfurt na Allianz Arenę.

Obaj gracze stali się głównymi celami aktualnego lidera Bundesligi kosztem Harry'ego Kane'a z Tottenhamu, który był wcześniej traktowany jako priorytet w gabinetach piłkarskiego giganta.

W strukturach klubu trwają wciąż dyskusje na temat skupienia się na jednym z dwóch wymienionych graczy, którzy są wyceniani przez swoich pracodawców na ponad 100 milionów euro.

Nieznacznie droższy wydaje się reprezentant Nigerii, cieszący się jednocześnie bardziej przychylnym spojrzeniem ze strony trenera Tuchela.

Z tego też powodu Bayern Monachium szuka możliwości na zaoszczędzenie pewnej puli środków, która zostałaby przeznaczona na pozyskanie snajpera Napoli.

Florian Plettenberg ze Sky uważa, że najnowszy plan zakłada włączenie w całą transakcję jednego z zawodników, mogącego wzmocnić jedną z formacji włoskiego zespołu. Na razie nie padają w tym kontekście żadne nazwiska, ale nie można wykluczyć, że jako karta przetargowa posłuży tu Sadio Mané.

Sam zainteresowany zapatruje się w pozytywny sposób na przeprowadzkę z Półwyspu Apenińskiego do „Bawarczyków”. Obecnie w żadnym stopniu nie naciska jednak na transfer, ponieważ skupia się w pełni na rywalizacji w Serie A oraz Lidze Mistrzów.

***

Bayern Monachium dokona latem rekordowego transferu? Reakcja Thomasa Tuchela mówi wiele

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy