Carlitos o krok od nowego klubu?!

2024-06-08 16:28:25; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Carlitos o krok od nowego klubu?! Fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: Sport24.gr | Gazzetta.gr

Carlitos jest bardzo blisko dołączenia do Atromitosu - sugerują Sport24.gr oraz Gazzetta.gr.

W poprzednim roku Carlitos odszedł z Legii Warszawa i dołączył do PAS Lamia 1964. Po strzeleniu 10 goli w greckiej ekstraklasie zdecydował się z kolei na przeprowadzkę do Astany. W Kazachstanie rozegrał jednak tylko trzy mecze i rozwiązał kontrakt.

Jak przekazano wprost w komunikacie, hiszpański napastnik nie był w stanie dostosować się do specyfiki tamtejszego futbolu.

Jednocześnie zaczęły pojawiać się informacje na temat ponownego zainteresowania 33-latkiem płynącego z Polski. Mateusz Borek przekazał, że w jego kierunku spogląda Wieczysta Kraków. Na łamach „Gazety Krakowskiej” można było z kolei przeczytać, iż jeśli miałby wrócić do naszego kraju, to priorytetowo będzie traktował raczej ponowne zasilenie szeregów Wisły Kraków. To w jej trykocie w sezonie 2017/2018 zdobył koronę króla strzelców Ekstraklasy, trafiając do siatki 24 razy. Potem rozpoczął pierwszą przygodę w Legii.

Piłkarz znajduje się też na radarach innych klubów, a Sport24.gr i Gazzetta.gr sugerują, że jest już bardzo blisko dołączenia do Atromitosu. Oba te serwisy podały, iż doszedł do porozumienia z greckim klubem (ten drugi podał nawet, że parafował umowę przedwstępną). Teraz musi ustalić ostatnie szczegóły, zjawić się na testach medycznych i podpisać kontrakt.

Atromitos zakończył ostatni sezon na 11. miejscu w tabeli najwyższego greckiego szczebla rozgrywek.