Chiellini: Nienawidzę Interu Mediolan | Tych dwóch zawodników bardzo mnie zawiodło

Chiellini: Nienawidzę Interu Mediolan | Tych dwóch zawodników bardzo mnie zawiodło
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: la Repubblica

Giorgio Chiellini udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się między innymi na temat swoich klubowych antypatii.

Zespoły Juventusu i Interu Mediolan od wielu lat toczą ze sobą wojnę na wielu płaszczyznach. Los tak chciał, że w tym sezonie wspomniane drużyny walczą też o tytuł mistrza Włoch.

Niechęci do rywala rozgrywającego swoje mecze na Giuseppe Meazza nie kryje defensor obecnego mistrza Włoch, Giorgio Chiellini.

- Nie będę tego ukrywał. Nienawidzę Interu. Mam tu na myśli aspekt sportowy. To wcale nie jest nienormalna sytuacja. Michael Jordan też nie mógł znieść Detroit Pistons. Nie jestem w stanie nic na to poradzić. Dzieje się tak, choć prawie zawsze moje pozaboiskowe spotkania z rywalami są bardzo sympatycznymi doświadczeniami.

Chiellini odniósł się także konkretnie do dwóch nazwisk.

- Byli zawodnicy, którzy bardzo mnie zawiedli. Jeden z nich to Mario Balotelli. Pamiętam Puchar Konfederacji przed mundialem w Brazylii. On tam wtedy był i nie pomagał w niczym. Gorszy od niego jest chyba tylko Felipe Melo. Ja nie potrafię znieść ludzi, którzy są przeciwko wszystkim. Szacunek to bardzo ważna kwestia - dodaje.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy