Czesław Michniewicz wywołał zamieszanie jednym zdjęciem. „Były i przyszły”

Czesław Michniewicz wywołał zamieszanie jednym zdjęciem. „Były i przyszły” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Czesław Michniewicz [Instagram]

Czesław Michniewicz opublikował za pośrednictwem Instagrama wspólne zdjęcie z Michałem Probierzem, które podpisał wymownie „były i przyszły”. To wywołało sporo spekulacji.

Reprezentacja Polski pozostaje bez selekcjonera od 31 grudnia 2022 roku po tym, jak wygasła umowa Czesława Michniewicza z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Wpływ na tę roszadę miały jednak nie tyle rezultaty osiągane przez zespół, ile zamieszanie medialne, które wywołała tzw. afera premiowa.

Federacja postanowiła zatem dokonać zmian na tym niezwykle zaszczytnym stanowisku i nie przedłużać kontraktu z byłym trenerem Legii Warszawa. Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi.

W ostatnich dniach media informowały przede wszystkim o dwóch kandydaturach, czyli Vladimirze Petkoviciu oraz Janie Urbanie. Oliwy do ognia dolał jeszcze sam Michniewicz.

Były już selekcjoner „Biało-czerwonych” opublikował na Instagramie zdjęcie z Michałem Probierzem, które podpisał „były i przyszły”.

Chodzi prawdopodobnie o zasugerowanie, że to właśnie obecny sternik reprezentacji Polski do lat 21 obejmie po nim drużynę narodową. To jednak mało prawdopodobny scenariusz i należy traktować go po prostu z przymrużeniem oka.

Tym bardziej, że jeśli chodzi o nazwisko Probierza, pojawia się ono głównie w formie żartów. Kibice łączą go bowiem z obecnym prezesem PZPN-u Cezarym Kuleszą, bo obaj przez długi czas współpracowali ze sobą w Jagiellonii Białystok.

Wątpliwe jest natomiast, by ich drogi zeszły się teraz również na szczeblu dorosłej reprezentacji, bo prowadzone przez 50-latka zespoły, ostatnio nie zachwycają.

Pod jego wodzą reprezentacja Polski do lat 21 rozegrała do tej pory cztery mecze: jedno z nich wygrała, jedno przegrała oraz dwa zremisowała.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Krystian Bielik trenuje z Górnikiem Konin i rozważa opcje transferowe Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer Lucas Hernández w spokoju czeka na hitowy transfer FC Barcelona z rozpaczliwą prośbą do Lionela Messiego FC Barcelona z rozpaczliwą prośbą do Lionela Messiego Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy