Hat-trick w debiucie! Mariusz Misiura oddał go bez żalu [WIDEO]

2024-09-16 19:48:57; Aktualizacja: 8 godzin temu
Hat-trick w debiucie! Mariusz Misiura oddał go bez żalu [WIDEO] Fot. Chrobry Głogów [Twitter]
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Mateusz Lewandowski, który zamienił Wisłę Płock na Chrobry Głogów, błyszczy już w debiucie. Atakujący przy okazji pierwszego występu zanotował hat-trick w nowych barwach i raczej na tym nie poprzestanie.

W poniedziałek rozgrywane są ostatnie spotkania w ramach dziewiątej kolejki pierwszej ligi. Interesujące starcie ma miejsce w Pruszkowie, gdzie miejscowy Znicz mierzy się z Chrobrym Głogów. Przed tym starciem wydawało się, że większe szanse na triumf mają gospodarze. Wskazywało na to miejsce w tabeli.

Mecz lepiej rozpoczęli jednak goście, którzy odpowiednio w 13. i 26. minucie trafiali do siatki. Autorem obu goli był Mateusz Lewandowski.

W tym przypadku mamy do czynienia z 25-letnim napastnikiem, który jest wychowankiem Warty Poznań. W swojej karierze był też związany z Energą Cottbus oraz Freiburgiem i BFC Dynamo.

Później wrócił do Polski, gdzie przywdziewał trykoty Korony Kielce, czy Wigier Suwałki. Formalnie natomiast ma kontrakt z Wisłą Płock, ale Mariusz Misiura wspólnie z pionem sportowym postanowili go wypożyczyć właśnie do Chrobrego Głogów.

Wydaje się, że zmiana barw dobrze mu służy. Teraz tylko utrzymać dobrą dyspozycję.

Obecnie na tablicy wyników w starciu Znicza Pruszków z Chrobrym Głogów mamy 2-1 dla tych drugich. Jedyny gol dla gospodarzy strzelił Vladyslav Okhronchuk. Końca dobiega pierwsza część starcia.

***

AKTUALIZACJA:

Mateusz Lewandowski w 50. minucie skompletował hat-tricka. Chrobry prowadzi zatem 3-1.