Duży transfer Wolfsburga na koniec okienka? Negocjacje trwają!

Duży transfer Wolfsburga na koniec okienka? Negocjacje trwają! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Équipe

VfL Wolfsburg nie ustaje w staraniach o pozyskanie nowego skrzydłowego.

Według informacji przekazanych przez dziennikarzy „L’Équipe”, przedstawiciele niemieckiego zespołu nie rezygnują z walki o zakontraktowanie Maxwela Corneta z Olympique'u Lyon.

Ekipa z Volkswagen-Areny miała w trwającym okienku przedstawić francuskiej drużyny już dwie oferty za reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej. Pierwsza opiewająca na dziesięć milionów euro miała zostać odrzucona. Z kolei najnowsza wynosi już dwadzieścia milionów euro oraz gwarantuje 30% dotychczasowemu pracodawcy 21-letniego zawodnika od jego kolejnej sprzedaży.

Właściciele „Les Gones” na razie wstrzymują się z podjęciem ostatecznej decyzji w sprawie najbliższej przyszłości utalentowanego skrzydłowego ze względu na kontuzję Amine Gouiriego. Jeden z najbardziej obiecujących graczy młodego pokolenia miał w rozpoczętych już rozgrywkach zacząć odgrywać ważniejsza rolę w zespole, ale niestety pod koniec tygodnia zerwał więzadła krzyżowe na jednym treningów i będzie musiał teraz pauzować przynajmniej sześć miesięcy.

Poważny uraz młodzieżowego reprezentanta „Trójkolorowych” może przekreślić możliwość sprzedaży Maxwela Corneta, który do tej pory pełnił w Olympique'u Lyon głownie funkcję rezerwowego, ale mimo to ma już na swoim koncie 140 rozegranych meczów, w których zdobył 29 goli oraz zanotował 13 asyst.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy