2024-10-24 22:50:15; Aktualizacja: 3 dni temu
Dwie fenomenalne akcje piłkarza Manchesteru United. José Mourinho był w szoku [WIDEO] Fot. Polsat Sport
Karol Brandt Źródło: Transfery.info

Przy stanie 0:1 dla Manchesteru United bliskie doprowadzenia do wyrównania było Fenerbahçe. Wówczas na wysokości zadania stanął bramkarz Manchesteru United André Onana.

José Mourinho otrzymał szansę zmierzenia się przeciwko ekipie, którą miał okazję w przeszłości prowadzić.

Do Stambułu przyjechały „Czerwone Diabły” i to one lepiej rozpoczęły zawody. Angielski zespół po kwadransie gry objął prowadzenie.

Jeszcze przed upływem drugiej połowy gospodarze powinni doprowadzić do wyrównania. Cuda w bramce wyczyniał jednak André Onana.

Gdy w 37. minucie piłkę w pole karne zacentrował Sebastian Szymański, Youssef En-Nesyri złożył się do strzału głową. Wówczas kapitalnie interweniował reprezentant Kamerunu.

Futbolówka wróciła do Fenerbahçe, a napastnik otrzymał drugą okazję, ale również wtedy golkiper Manchesteru United nie dał się pokonać.

Mourinho nie był w stanie uwierzyć w to, co między słupkami wyczyniał Onana.