Dziewczyna Victora Osimhena przybliża go do konkretnego klubu

Dziewczyna Victora Osimhena przybliża go do konkretnego klubu fot. Vincenzo Izzo / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Christian Falk [Twitter]

Media łączą Victora Osimhena z kilkoma klubami. Jego dziewczyna chciałaby wrócić do Niemiec - podaje Christian Falk.

26 bramek i pięć asyst w 32 spotkaniach - tak prezentuje się bilans Victora Osimhena z trwającego sezonu. Nic dziwnego, że napastnikiem Napoli interesują się bogatsze kluby. Wśród chętnych wymienia się przedstawicieli Premier League, Bayern Monachium czy Paris Saint-Germain. Christian Falk przedstawił pewną okoliczność zbliżającą piłkarza do Bawarii.

„Jego dziewczyna Stephanie jest Niemką i chciałaby wrócić do ojczyzny. Dlatego napastnik jest również otwarty na transfer do Bayernu” - przekazał dziennikarz.

Z pozoru błahy czynnik może mieć wpływ na wybór nowego klubu. 24-latka, który w przeszłości był związany z Wolfsburgiem, od dłuższego czasu wymienia się w gronie kandydatów do wzmocnienia linii ataku mistrza Niemiec i wydaje się, że jest on nim faktycznie zainteresowany. Z drugiej strony trzeba mieć na uwadze to, iż Napoli oczekuje za swoją gwiazdę około 150 milionów euro. Ciężko wyobrazić sobie to, by monachijczycy wydali takie pieniądze na jednego zawodnika.

Aktualnie na szczycie listy największych transferów Bayernu znajduje się Lucas Hernández, za którego w 2019 roku zapłacono 80 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy