EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze

EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TVP Sport

Reprezentacja Polski rozegra swoje mecze fazy grupowej w Sewilli oraz Petersburgu, o czym poinformowała TVP Sport.

Początkowo podopieczni Paulo Sousy mieli rozgrywać swoje mecze w Dublinie oraz Bilbao. Okazało się jednak, że oba te miasta nie będą w stanie przyjąć „Biało-czerwonych”.

Z tego powodu UEFA rozpoczęła poszukiwania miejsc zastępczych, w których Polacy mogliby rozegrać swoje mecze. Te zakończyły się sukcesem, choć nie napawają optymizmem, mając na uwadze odległość między innymi.

Jak informuje TVP Sport, Robert Lewandowski i spółka będą występować w ramach Mistrzostw Europy w Sewilli oraz Petersburgu. Obie te lokalizacje dzieli 4500 kilometrów.

Swój pierwszy mecz „Biało-czerwoni” rozegrają 14 czerwca. Wtedy to rywalem będzie Słowacja i to starcie zostanie rozegrane w Rosji. Pięć dni później przeniosą się do stolicy Andaluzji na potyczkę z Hiszpanią, by 23 czerwca stoczyć kolejny bój ze Szwecją. Tym razem gospodarzem ponownie będzie Petersburg.

Terminarz grupy „E”:

14 czerwca:
Polska - Słowacja 18:00
Hiszpania - Szwecja 21:00

18 czerwca:
Szwecja - Słowacja 15:00

19 czerwca:
Hiszpania - Polska 21:00

23 czerwca:
Słowacja - Hiszpania 18:00
Szwecja - Polska 18:00

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy