Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów

Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów fot. Yeni Malatyaspor
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Yağız Sabuncuoğlu

Nie żyje bramkarz Yeni Malatyasporu Eyüp Türkaslan. Jego martwe ciało wydobyto spod gruzów - informuje Yağız Sabuncuoğlu. Jest to kolejna ofiara trzęsienia ziemi, które nawiedziło Turcję.

Turcja liczy straty po trzęsieniu ziemi, do którego doszło w poniedziałek w środkowo-południowej Turcji. We wtorek pojawiły się informacje, że życie do tej pory straciło już ponad pięć tysięcy osób (składają się na to ofiary znad Bosforu oraz Syrii).

Trzeba spodziewać się, że ta liczba jeszcze znacząco wzrośnie.

Na pomoc potrzebującym ruszyli między innymi polscy strażacy, a wraz z upływem godzin pojawiają się wieści na temat kolejnych ofiar.

Rano pojawiła się dobra wiadomość, bo Hatayspor poinformował, że spod gruzów udało się wydostać Christana Atsu. Były zawodnik między innymi Chelsea jest wprawdzie ranny, ale żyje.

Zdecydowanie gorsze informacje spłynęły w sprawie bramkarza Yeni Malatyasporu Eyüpa Türkaslana.

Klub potwierdził, że wydobyto spod gruzów martwe ciało 28-latka. Wcześniej ratownikom udało się ocalić jego żonę.

Trafił on do przedstawiciela zaplecza tureckiej ekstraklasy latem 2021 roku z Ümraniyesporu, podpisując umowę do 30 czerwca 2023 roku.

Wcześniej był związany jeszcze z Osmanlisporem i Bugsas Sporem. W tym sezonie wystąpił w dwóch spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy