FC Barcelona zaprezentowała trzeci komplet strojów [FOTO]

FC Barcelona zaprezentowała trzeci komplet strojów [FOTO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Barcelona

FC Barcelona przedstawiła swoją trzecią koszulkę przygotowaną na sezon 2020/2021.

Firma Nike zaprezentowała już wspólnie z „Dumą Katalonii” projekty domowego oraz wyjazdowego stroju wicemistrza Hiszpanii.

Teraz przyszedł czas na to, aby światło dzienne ujrzał trzeci komplet Barcelony przedstawiający odcienie porannego różu i zielono-niebieskiego morza, które tworzą jasny, żywy i śródziemnomorski krajobraz.

Całość koszulki została uzupełniona zielono-czarnymi i czarnymi wstawkami widocznymi na kołnierzyku, rękawach, herbie oraz logu sponsora.

Resztę stroju uzupełniają zielone spodenki oraz getry utrzymane w tym samym odcieniu z różowym dodatkiem na górze.

FC Barcelona po raz drugi w swojej historii będzie miała możliwość wybiegania na boiska krajowe oraz europejskie w tym kolorze koszulek. Poprzednio miało to miejsce w sezonie 2017/2018.

Trzecia koszulka Barcelony na sezon 2020/2021


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy