Gareth Bale już strzela. Debiutanckie trafienie dla Los Angeles FC [WIDEO]

Gareth Bale już strzela. Debiutanckie trafienie dla Los Angeles FC [WIDEO] fot. Los Angeles FC
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Los Angeles FC w nocy rywalizowało ze Sportingiem Kansas City. Mecz zakończył się zwycięstwem tej pierwszej drużyny w stosunku 2:0, do czego przyczynił się Gareth Bale.

Walijski skrzydłowy od kilkunastu miesięcy dawał sygnały, że nie czuje się najlepiej w Realu Madryt. Sam klub również miał ochotę na rozstanie. Mając to na uwadze umowa ważna do 30 czerwca nie została przedłużona.

33-latek wyjechał do Stanów Zjednoczonych, wiążąc się z Los Angeles FC.

Po debiucie przyszła kolej na premierowego gola. Strzelił go przeciwko Sportingowi Kansas City.

Lider tabeli Konferencji Zachodniej Major League Soccer do 83. minuty prowadził 1:0. Bramkę zdobył Cristian Arango.

Gareth Bale na placu gry pojawił się w 65. minucie i kilkanaście minut później podwyższył prowadzenie dla swojej drużyny. W akcji bramkowej zaprezentował walory, z których słynnie, czyli umiejętność gry z kontry, szybkość oraz precyzyjny strzał lewą nogą.

W pierwszej połowie oglądaliśmy także Giorgio Chielliniego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Złoty But: Enner Valencia wdziera się do czołówki. Cztery trafienia Ekwadorczyka w jednym meczu [TOP 20] Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy