Gonçalo Feio odkryje go dla Legii Warszawa? Pomocnik zgłoszony do Ekstraklasy [OFICJALNIE]

2024-05-10 13:19:12; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Gonçalo Feio odkryje go dla Legii Warszawa? Pomocnik zgłoszony do Ekstraklasy [OFICJALNIE] Fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Ekstraklasa | Legia.Net

Legia Warszawa przygotowuje się do starcia z Lechem Poznań. Na treningi zaproszeni zostali młodzi zawodnicy. Szczególnie dobrze zaprezentował się Mateusz Szczepaniak - donosi Legia.Net. 17-latek został włączony do pierwszej kadry.

Legia Warszawa ma przed sobą trzy ostatnie ligowe spotkania. To na ich przestrzeni postara się wywalczyć sobie miejsce na podium Ekstraklasy, o co będzie bardzo trudno.

Kluczowe znaczenie będzie miała niedzielna konfrontacja przy Bułgarskiej z Lechem Poznań. W maju stołecznych czekają jeszcze mecze z Wartą Poznań i Zagłębiem Lubin.

Legia przygotowuje się do starcia w Poznaniu. Na ostatnich treningach Gonçalo Feio sprawdzał kilka nowych twarzy z akademii. Na ćwiczenia z pierwszym zespołem zostali zaproszeni dwaj nastoletni pomocnicy Jan Leszczyński i Mateusz Szczepaniak.

Wedle relacji portalu Legia.Net szczególnie dobrze zaprezentował się ten drugi. 17-latek błyszczał w aspektach ofensywnych. Z tymi radzi sobie świetnie również w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, notując cztery trafienia.

Jak się okazuje, Szczepaniaka wynagrodzono za dobrą postawę. Młodzieżowy reprezentant kraju został zgłoszony do rozgrywek Ekstraklasy. Taką szansę otrzymał także Leszczyński.

Gonçalo Feio na samym początku podjęcia pracy przy Łazienkowskiej zapewniał, że zamierza położyć większy nacisk na pracę z młodzieżą. Jak na razie realizuje swoje założenia. Na ewentualne owoce tej pracy trzeba będzie poczekać.