Gwiazda młodzieżowego Copa América blisko Wisły Kraków [WIDEO]
2017-01-27 20:48:31; Aktualizacja: 8 lat temu![Gwiazda młodzieżowego Copa América blisko Wisły Kraków [WIDEO]](img/photos/87566/1500xauto/transferyinfo.jpg)
Éver Augusto Valencia Ruíz wkrótce powinien zostać nowym zawodnikiem Wisły Kraków - informuje serwis „Wislaportal.pl”.
Wspomniane źródło informuje, że „Biała Gwiazda” osiągnęła już porozumienie z dotychczasowym pracodawcą skrzydłowego - Independiente Medellín. Sam zawodnik także wyraził chęć zasilenia szeregów polskiego zespołu, ale do finalizacji całej transakcji będzie mogło dopiero dojść po tym, jak reprezentacja Kolumbii, w której występuje piłkarz, zakończy swój udział w Copa América U-20, a to nastąpi dopiero 11 lutego.
Éver Valencia jest jedną z gwiazd trwającego turnieju rozgrywanego w Ekwadorze. Utalentowany pomocnik do tej pory wystąpił w czterech spotkaniach swojej drużyny i w trzech z nich zdołał wpisać się na listę strzelców. Jedynym zawodnikiem, który może pochwalić się lepszą skutecznością od niego jest Luis Marcelo Torres z Argentyny (cztery gole).
Jeżeli w trakcie mistrzostw usługami 20-letniego zawodnika nie zainteresuje się mocniejszy zespół, który przedstawi jemu i klubowi lepszą ofertę, to Kolumbijczyk zostanie piątym piłkarzem, który dołączy do Wisły w trakcie zimowego okienka transferowego. Przed nim do krakowskiej drużyny dołączyli Jakub Bartkowski, Iván González, Wojciech Słomka i Semir Štilić.








![Pasja nie zna wieku. 61-latek wystąpił w meczu pucharowym przeciwko rywalowi Rakowa Częstochowa [WIDEO]](img/photos/112233/170x113/sanatatea-cluj.jpg)




![Dramat Jakuba Modera. Czeka go wielomiesięczna przerwa [OFICJALNIE]](img/photos/109662/90x60/jakub-moder.jpg)


![Nadeszło przełamanie! Liverpool wygrywa z Aston Villą [WIDEO]](img/photos/96441/90x60/liverpoolfc.jpg)







