Hakim Ziyech negocjuje hitowy transfer do Serie A

Hakim Ziyech negocjuje hitowy transfer do Serie A fot. Vladimir Koshkarov / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Gianluca Di Marzio | Tuttomercato.web

AS Roma postara się zakontraktować Hakima Ziyecha z Chelsea. Rzymianie rozpoczęli już rozmowy w tej sprawie, licząc na dojście do porozumienia z angielską stroną - podają zgodnie włoskie media.

Zespół ze Stadio Olimpico po miesiącach spekulacji w końcu zabrał stanowisko w sprawie Nicolò Zaniolo, którego forma pozostawia wiele do życzenia. Stołeczny klub zdecydował się wystawić 23-latka na sprzedaż, oczekując za niego co najmniej 40 milionów euro.

Włoskiego pomocnika łączy się głównie z przenosinami do Premier League, gdzie zabiegają o niego West Ham i Tottenham.

W tej sytuacji władze „Giallorossich” poszukują już wzmocnienia ofensywy, które spełni oczekiwania José Mourinho. 

Jak podają zgodnie Tuttomercato.web i Gianluca Di Marzio, zespół ze stolicy Italii nawiązał już pierwsze rozmowy w sprawie pozyskania Hakima Ziyecha.

Marokańczyk znajduje się w trudnym położeniu. Jego notowania u Grahama Pottera nie są zbyt wysokie, a po przyjściu do drużyny Michajło Mudryka i João Féliksa szanse na regularną grę drastycznie spadły.

29-latek szuka więc opcji ucieczki. Z tego powodu zaoferował się FC Barcelonie, która w przeszłości o nim myślała.

AS Roma podeszła do sprawy konkretnie i skontaktowała się już z Chelsea. Celem klubu z Via Dei Gladiatori jest transfer definitywny, co w pełni odpowiada angielskiej stronie.

Wcześniej Ziyecha łączyło się już z kierunkiem włoskim, lecz do tej pory padały stamtąd tylko oferty wypożyczenia.

Półfinalista Mistrzostw Świata w Katarze znajduje się na szczycie listy życzeń rzymskiego zespołu. Operacja osiągnie status priorytetowy, gdy Zaniolo odejdzie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy