Inter Mediolan po dwukrotnego reprezentanta Argentyny

2022-11-11 16:37:25; Aktualizacja: 1 rok temu
Inter Mediolan po dwukrotnego reprezentanta Argentyny Fot. Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: CalcioMercato.com

Na celowniku Interu Mediolan znalazł się Facundo Medina z Lens, o czym poinformowano na łamach CalcioMercato.com.

Milan Škriniar nadal nie podpisał nowego kontraktu z Interem Mediolan, a ten obecny wygasa 30 czerwca 2023 roku. Ciężko zatem ferować czy Słowak ostatecznie pozostanie na Giuseppe Meazza, czy też zmieni barwy.

Jego los podzielić może też Stefan de Vrij, bo tu podobnie umowa przejdzie do historii wraz z końcem sezonu.

W takim wypadku uczestnik Ligi Mistrzów musi szukać innych rozwiązań, a jedno z nich stanowi rzekomo Facundo Medina, o czym informuje CalcioMercato.com.

Argentyńczyk występuje obecnie w Lens i tam pokazuje się z naprawdę dobrej strony. Do tego stopnia, że zasłużył sobie na grę w dorosłej reprezentacji swojego kraju.

Nie jest tajemnicą, że ambicje 23-latka sięgają zdecydowanie wyżej, a potencjalna przeprowadzka do Interu to na pewno krok naprzód.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, kiedy Inter zabiega o tego gracza. Podobna sytuacja miała miejsce już rok temu, ale wówczas na przeszkodzie stanęły różne względy. Być może tym razem się uda.

Środkowy defensor rozegrał w tym sezonie łącznie 13 spotkań, a w tym czasie zdobył jednego gola oraz zanotował do tego jedną asystę.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2024 roku.