Inter Mediolan po dwukrotnego reprezentanta Argentyny

Inter Mediolan po dwukrotnego reprezentanta Argentyny fot. Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Na celowniku Interu Mediolan znalazł się Facundo Medina z Lens, o czym poinformowano na łamach CalcioMercato.com.

Milan Škriniar nadal nie podpisał nowego kontraktu z Interem Mediolan, a ten obecny wygasa 30 czerwca 2023 roku. Ciężko zatem ferować czy Słowak ostatecznie pozostanie na Giuseppe Meazza, czy też zmieni barwy.

Jego los podzielić może też Stefan de Vrij, bo tu podobnie umowa przejdzie do historii wraz z końcem sezonu.

W takim wypadku uczestnik Ligi Mistrzów musi szukać innych rozwiązań, a jedno z nich stanowi rzekomo Facundo Medina, o czym informuje CalcioMercato.com.

Argentyńczyk występuje obecnie w Lens i tam pokazuje się z naprawdę dobrej strony. Do tego stopnia, że zasłużył sobie na grę w dorosłej reprezentacji swojego kraju.

Nie jest tajemnicą, że ambicje 23-latka sięgają zdecydowanie wyżej, a potencjalna przeprowadzka do Interu to na pewno krok naprzód.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, kiedy Inter zabiega o tego gracza. Podobna sytuacja miała miejsce już rok temu, ale wówczas na przeszkodzie stanęły różne względy. Być może tym razem się uda.

Środkowy defensor rozegrał w tym sezonie łącznie 13 spotkań, a w tym czasie zdobył jednego gola oraz zanotował do tego jedną asystę.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy